حمایت از مصرف‎کننده، پشتیبانی، امنیت؛ این‏ها واژه‎های آشنای ذهن مشتریان هستند. گارانتی سال‎ها است به عنوان یکی از مؤلفه‎های مهم خرید هر محصول محسوب می‎شود، می‎توان گفت هیچ کالایی بدون پشتوانه خدمات مطلوب از امنیت لازم برای خرید مشتریان برخوردار نیست. تدوام حیات این حرفه‎ منوط به کیفیت خدماتی که ارائه می‏شود و اعتماد و اعتبار حاصل از آن است. که سرمايه اصلي هر حرفه است و وظيفه هر حرفه و اعضاي آن، حفظ سرمايه سازمان خواهد بود.
ثمره دسترسی گسترده شرکت زند الکترونیک کلار سبز به مجموعه کامل از محصولات اصلی با کیفیت در کنار اصول و باورهای سازمان مبنی بر ارائه خدمات جامع، به منظور ایجاد آسایش خاطر در خرید(که در حقیقت همان اعتبار نزد مشتریان است) منجر به شکل‎گیری واحدی مستقل به نام گارانتی آرتمیس در سال 1394 شد.
خبرگان برجسته عرصه IT به همراه امکانات مدرن و استاندارد سخت افزاری و نرم افزاره در این واحد گرد هم آمده‎اند تا با ارائه خدمات و مشاوره‎های تخصصی پشتیبانی از دنیای دیجیتال مشتریان را به بهترین نحو میسر سازند.
 
آرتمیس به عنوان یک مجموعه دانش بنیان در تلاش است تا با برگزاری کلاس‎های آموزشی برای کارشناسان خود هر روز گام موثرتری در راستای خدمت‎رسانی به مشتریان بردارد و همچنین جهت رعایت حقوق مصرف کننده و سهولت دسترسی مشتریان به خدمات واحدهایی را در مراکز استانها دایر نموده است.
واحد مدیریت ارتباط با مشتریان با پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات، انتقادات و پیشنهادات گام موثر ما در حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و می‏توان عملکرد منسجم این واحد را در کنار ارائه بسته گارانتی خاص وجه تمایز مهمی از سایر رقبا دانست.
خدمات مطلوب و استاندارد در این بازه زمانی کوتاه،گنجینه معتبری از مشتریان را برای ما فراهم آورده و این امر تداوم پروژه‎های متعددِ خدمات و پشتیبانی سازمان‎های مختلف دولتی و غیردولتی را در طول مدت فعالیت واحد موجب گردیده است. این شرکت قابلیت ارائه بسته ها ی متنوع و منحصر به فرد خدمات پس از فروش در چهارچوب کالاهای تحت گارانتی، خارج از گارانتی و یا بر اساس قراردادهای خدمات پشتیبانی با سازمان‎ها و ادارات مختلف دارد.

چرا آرتمیس؟
. صداقت و امانتداری
. گارانتی تعویض 6 ماهه
. بهره گیری از استانداردهای بین المللی
. سرعت و دقت بالا در ارائه خدمات
. مشتری مداری
. دسترسی به آخرین وضعیت خدمات در هر لحظه توسط مشتریان
. ارائه خدمت فقط به محصولات اصلی و با کیفیت