در بهار سال ۲۰۱۹ شاهد بازی جذاب  Devil May Cry 5 باشید

گوشی
با معرفی گوشی های نوین و خلاقانه درسال ۲۰۱۹ شگفت زده خواهید شد
دی ۶, ۱۳۹۷
بازی های ویدئویی
در رویداد تجاری بازی های ویدیویی ۲۰۱۸،تاریخ E3 2019 مشخص شد
دی ۹, ۱۳۹۷
دویل می کرای 5

دویل می کرای 5

دویل می کرای 5

انتشار بازی  Devil May Cry 5 در بهار سال ۲۰۱۹

شیطان هم می‌گرید ۵ (به انگلیسی: Devil May Cry  ۵) یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن-ماجراجویی و هک اند اسلشاست که توسط شرکت کپ‌کام ساخته و منتشر خواهد شد. این بازی ششمین قسمت از مجموعه بازی‌های شیطان هم می‌گرید به‌شمار می‌رود و مستقیماً دنبالهٔ شیطان هم می‌گرید ۴ محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.
شیطان هم می‌گرید ۵ برای نخستین بار در کنفرانس مایکروسافت در طی نمایشگاه رسانه و تجارت ای۳ ۲۰۱۸ رونمایی شد، و قرار است در بهار سال ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود. بازی دارای سه شخصیت قابل کنترل می‌باشد که شامل بازگشت دانته و نرو و همچنین شخصیت سومی خواهد بود.
در جریان رویداد مخصوص مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸، تاریخ انتشار بازی مورد‌انتظار Devil May Cry  ۵  اعلام شد.
Devil May Cry 5 جدید‌ترین نسخه از سری دیول می کرای کمپانی کپکام است که اولین بار، در جریان کنفرانسمایکروسافت در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد و حال در جریان رویداد مخصوص مایکروسافت در نمایشگاهگیمزکام ۲۰۱۸ هم تاریخ انتشار این بازی اعلام شده است.

دویل می کرای 5

بر این اساس، Devil May Cry 5 قرار است در تاریخ ۱۷ اسفند امسال (۸ مارس ۲۰۱۹) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شود. سازندگان همچنین یک تریلر جدید هم از بازی منتشر کرده‌اند :

Devil May Cry 5 یکی از بازی‌های کپکام است که در جریان گیمزکام ۲۰۱۸ قابل بازی است و در همین راستا هم امروز، یک ویدیو ۱۵ دقیقه‌ای از گیم پلی آن منتشر شد. این ویدیو که احتمالا مربوط به بخش‌های اولیه بازی است، نبرد‌های Devil May Cry 5 و همچنین برخی محیط‌های آن را نشان می‌دهد و در جریان آن، می‌توانیم با چند گونه از دشمنان بازی از جمله یک دشمن بسیار سرسخت هم آشنا شویم.

به هر حال انتشار Devil May Cry 5 در اسفند سال جاری بدین معنی است که لازم نیست زمان خیلی زیادی را منتظر تجربه این بازی بمانیم و همین امسال قادر خواهیم بود دوباره با شخصیت‌های محبوب این مجموعه به شکار شیاطین برویم.

دویل می کرای 5

شخصیت‌ها و داستان

• داستان DMCV پس از پایان DMC4 روی می‌دهد.
• بیش‌از یک شخصیت قابل‌کنترل در بازی وجود خواهد داشت. قاعدتا Dante باید یکی از آن‌ها باشد، احتمالا Nero شخصیت دیگر قابل بازی خواهد بود و برای شخصیت سوم ایده‌ای نداریم که چه کسی خواهد بود.
ر در این بازی ما روی دیگر شخصیت دانته را خواهیم دید. کمی جدی‌تر خواهد بود و این‌ بار داستان برای دانته شخصی به‌ نظر می‌رسد.
• شخصیت سومی که قابل بازی خواهد بود بسیار پرقدرت است. اما نامشخص است که او یک شخصیت کاملا جدید یا آشنا در این سری است.

دویل می کرای 5

گیم‌پلی بازی Devil May Cry

• نسخه کنسولی بازی مانند بازی‌های قبلی DMC  با نرخ فریم ۶۰ فریم برثانیه اجرا خواهد شد.
ت مراحل بازی بسیار باز‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود، اما با یک بازی جهان باز روبه‌رو نیستیم.
• طراحی مراحل و گشت‌وگذار شباهت بیشتری به بازی Bayonetta همراه با میان‌پرده‌های اکشن دارد. در بازی QTE یا میان‌پرده‌هایی همراه با دکمه زنی وجود نخواهد داشت.

نوار استقامتی در بازی وجود نخواهد داشت.

• DMCV دارای سبک Musou نخواهد بود اما قسمت‌هایی در بازی وجود دارد که شما باید با تعداد بسیار بیشتری از دشمنانتان نسبت به نسخه‌های قبلی این سری مواجه شوید.

• امکانات آنلاین در بازی وجود خواهند داشت اما در این بازی شاهد مد چندنفره بازیکن علیه بازیکن نخواهیم بود.

• دوربین در هنگام مبارزات بزرگ عقب‌تر کشیده می‌شود. توسعه‌دهندگان واقعا به سیستم جدید و پویای دوربین خود افتخار می‌کنند.

• انیمیشن‌های بازی بسیار روان‌تر زیبا تر شده‌اند به‌خصوص در هنگام مبارزات. همچنین دیگر شمشیر دانته هنگامی که در پشتش آویزان می‌کند دیگر در لباسش فرو نمی‌رود. و بر فیزیک بازی حسابی کار شده است.

• باس‌فایت ها نقش بسیار مهمی در بازی ایفا می‌کنند و یکی از غول‌ها توانایی حرکت و مقابله در مراحل مختلف بازی را دارا است.

دویل می کرای 5

• واکنش دشمنان کمی متنوع شده است.

• سیستم‌های مبارزاتی متنوعی در بازی وجود دارد ولی شما برای از پای درآوردن تمامی دشمنانتان از یک سیستم هم می‌توانید استفاده کنید.

• محیط بازی تاثیر زیادی بر مبارزات خواهد گذاشت.

• درصورتی‌که این یک بازی جهان‌باز نیست اما الهامات زیادی از بازی Dragon’s Dogma گرفته است.

• سیستم جاخالی دادن بسیار متنوع‌تر و روان‌تر از نسخه‌های پیشین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *