درباره زندالکترونیک

شرکت زند الکترونیک کلار سبز (سهامی خاص) در سال 1394 با تاسیس کارخانه در حوزه سخت افزار پابه عرصه فن آوری اطلاعات گذاشت..
شرکت امیدوار است با پشتوانه متخصصین و مهندسین، مبتنی بر مطالعات و بهره گیری از برنامه ریزی های دقیق به اهداف ذیل دست یابد :
-انتقال دانش و تکنولوژی
-اشتغال پایدار
-تولید مونتاژ سخت افزار ها
-برند سازی ایرانی
-تامین نیاز سازمانهای دولتی در حوزه استعلامات و مناقصات
-تاسیس فروشگاه های زنجیره ای فروش
-ارائه خدمات پس از فروش بر حسب استاندارد های بین المللی
شرکت زند الکترونیک کلار سبز (سهامی خاص ) متعهد است با استفاده از منابع انسانی متخصص، از تکنولوژی و دانش << های تک >> به تولید و مونتاژ محصولات سخت افزاری و فن آوری اطلاعات با برند تجاری ایرانی اقدام و ضمن افزایش سهم بازار داخلی ، نسبت به صادرات در حوزه کشور های همسایه اقدام نماید.
شرکت دانش بنیان تایوانی Golden emperor international Ltd. با برند ژل (Geil ) بعنوان شریک خارجی در حوزه مونتاژ ، تولید ، پشتیبانی،صادرات ، سرمایه گذاری ، انتقال دانش و تکنولوژی در چهارچوب قراردادی سرمایه گذاری بین المللی همکاری خود را با شرکت آغاز نموده است تا محصولات با برند Geil در این کارخانه تولید و مونتاژ گردد.
چشم انداز ما ارائه تکنولوژیست به اشخاص، سازمانها و به طور کلی جوامعی که در هرجا و هر مکان از کشور پهناور ایران در جهت توسعه، رفاه و زندگی بهتر تلاش می کنند. این موضوع در ما حس نوآوری، برانگیختگی و الهام بخشی در راستای اینکه چه تولید کنیم و چه کاری انجام دهیم را بوجود آورده است تا با مهندسی ارزش، تلفیق دانش و تجربه برای رقابت در بازار جهانی با برند ایرانی آماده شویم.
شما با نوآوری در کار و یا در زندگی روزمره تان در حال نوآوری توسط تکنولوژی برای کشف دوباره جهان هستید و تا زمانی که شما توقف نکنید ماهم توقف نمی کنیم .
امید است این اهداف در سواحل دریای خزر، در شهرک صنعتی مرزن اباد که با سرمایه گزاری بخش خصوصی ایجاد گردیده است بتواند ضمن افزایش اشتغال،رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار ، استفاده از پتانسیل و زیر ساختهای منطقه موفق باشد.