سونی در رویداد گیمینگ E3 2019 حضور نخواهد داشت

Galaxy S10
Galaxy S10 لقب بهترین گوشی ۲۰۱۹ را از آن خود می کند؟
دی ۱۰, ۱۳۹۷
رم
رونمایی از رم های جدید GEIL EVO X برای پلتفرم AMD 
دی ۱۵, ۱۳۹۷
گیمینگ

گیمینگ

گیمینگ

سونی شب گذشته در خبری غافلگیرکننده اعلام کرد پلی‌استیشن در رویداد گیمینگ بزرگ E3 2019 حضور نخواهد داشت.

اگر یک گیمر باشید حتماً با رویداد E3 آشنا بودید و شاید منتظر چند عنوان جدید هم از پلی‌استیشن و سونی در رویداد گیمینگ E3 2019‌ بودید. با این‌حال به نظر می‌رسد پس از ۲۴ سال این اولین باریست که سونی در این مراسم بزرگ حضور نخواهد داشت.

در بیانیه‌ای به وب‌سایت Game Informer سونی تأیید کرد که امسال کنفرانس سالانه‌ای در این رویداد نخواهد داشت:
با پیشرفت این صنعت بخش سرگرمی تعاملی سونی به جستجوی موقعیت‌های مبتکرانه برای سرگرم کردن جامعه خود ادامه می‌دهد.
هواداران پلی‌استیشن برای ما به اندازه دنیا ارزش دارند و ما همیشه می‌خواهیم نوآوری داشته، متفاوت فکر کنیم و راه‌ّای جدید را برای خوشحال کردن گیمرها امتحان کنیم. از این رو ما تصمیم گرفتیم که در E3 2019 شرکت نکنیم. ما مشغول بررسی راه‌های جدید و آشنا برای تعامل با جامعه خود در ۲۰۱۹ هستیم و بی‌صبرانه منتظر به‌اشتراک گذاشتن این برنامه‌ها با شما هستیم.

گیمینگ

PlayStation

این دومین مراسم بزرگ پلی‌استیشن است که سونی در ماه‌های اخیر کنسل می‌کند. این شرکت همچنین مراسم سالانه PlayStation Experience را در دی‌ماه برگزار نخواهد کرد که معمولاً در آن از بازی‌های آینده رونمایی می‌کرد. به گفته «شان لیدن» مدیر استودیوهای جهانی بخش سرگرمی تعاملی سونی می‌گوید این شرکت چیزهای جدید چندانی ندارد که برگزاری این مراسم را توجیه کند و از سوی دیگر نمی‌خواهد انتظارات را بیش از حد بالا ببرد. به گفته لیدن این تصمیم برای سونی تصمیم آسانی نبوده است.
ماه گذشته مدیرعامل سونی کنیچیرو یوشیدا برنامه‌های این شرکت برای عرضه جانشین پلی‌استیشن ۴ را تأیید کرد. پس از آن شایعاتی در مورد پلی‌استیشن ۵ و برنامه سونی برای معرفی آن در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ بر سر زبان‌ها افتاد. گفتنی است سونی اولین شرکت بزرگی نیست که در E3 شرکت نخواهد کرد. پیش از این نینتندو نیز کنفرانس خود در سال ۲۰۱۳ را با هدف برگزاری کنفرانس‌های خبری آنلاین لغو کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *