طوفان Nvidia ؛ کارت گرافیک Geforce سری xx11

بازی کامپیوتری Resident Evil
بازی کامپیوتری Resident Evil از دریچه ای جدید
مهر ۱۱, ۱۳۹۷
کارت گرافیک GTX1180
کارت گرافیک GTX1180؛ نخستین عضو جدید جیفورس
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
کارت گرافیک geforce

کارت گرافیک geforce

کارت گرافیک geforce

 جشنواره نسل هشتمی NVIDIA GeForce  ۱۱/۲۰

NVIDIA اعلام کرده است که رویداد جشنواره بازی های جی فورس که در تاریخ ۲۰ اوت در کلن آلمان برگزار می شود، در Gamescom 2018 برگزار خواهد شد.
این رویداد در درجه اول به مخاطبان بازی متمرکز خواهد شد و بهترین راه برای NVIDIA گرافیک نسل بعدی GeForce خود را اعلام خواهد کرد. کارت ها را از آن در یک رویداد بازی برتر مانند Gamescom 2018 انجام دهید.

NVIDIA اعلام کرد کارت گرافیک های سری GeForce 11 بعدی در Gamescom 2018 – رویداد جشنواره بازی GeForce برای ۲۰ آگوست اعلام شد
ما شایعات زیادی را شنیدیم که به عنوان تاریخ اعلام نسل بعدی کارت گرافیک GeForce نسل بعدی NVIDIA نسبت به اوور اشاره کرد.

خوب، شایعات به نظر بسیار معتبر در حال حاضر به عنوان NVIDIA خود اعلام کرد برای برگزاری یک رویداد بزرگ است.

بزرگترین نمایشگاه بازی در جهان، Gamescom 2018 در کلن آلمان برگزار می شود.

و GeForce در اینجا در کنار ما قرار دارد – در غرفه ی بازی های ما، Hall 10.1، Booth E-072؛ در غرفه های شرکای ما، قدرت آخرین بازی های PC؛

این رویداد با نسخه ی جدید، منحصر به فرد، نسخه ی نمایشی از داغترین بازی های آینده، ارائه های مرحله ای از بزرگترین توسعه دهندگان بازی در جهان و برخی از شگفت انگیز های دیدنی جذاب خواهد شد.
برای پیوستن به اینجا، فقط به اینجا سر بزنید، ثبت نام کنید و برای شروع جشن ها در روز دوشنبه ۲۰ اوت برگزار می شود.

درب ها در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر باز می شود و سرگرم کننده در ساعت ۶ بعد از ظهر شروع می شود.

فضای محدودی وجود دارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که به زودی وارد می شوید. آیا شخصا نمیتواند آن را انجام دهد؟ نگران نباشید، این اتفاق خواهد افتاد.
اگر شما به نوعی تصمیم به از دست دادن رویداد حماسی روز دوشنبه داشته باشید، جشن های روز سه شنبه در ساعت ۱۰ صبح ادامه می یابد
و از طریق تا ۵ بعد از ظهر اجرا کنید. باز هم، فضا به شدت بر اساس اول، خدمت اول خدمت شده است، بنابراین مطمئن شوید که شما و اعضای قبیله خود را زود به زودی به دست با دموی های PC قابل ملاحظه ای از بیشتر پیش بینی شده، هنوز به بازی های عرضه شده
رویداد Gamescom خود به نظر می رسد که همان الگویی را که ما هفته گذشته از یک منبع دیگر شنیدیم، ذکر کردیم که مدت زمانی مشابه برای کارت گرافیکی نسل بعدی GeForce 11 را ذکر کردیم.

 

کنوانسیون نامگذاری

توجه داشته باشید که کنوانسیون نامگذاری تا به حال تایید نشده است، اما بیشتر نشت ها / شایعات به سری GeForce 11 به جای سری GeForce 20 اشاره کرده است.

در ادامه، تاریخ های راه اندازی ذکر شده در شایعه قبلی آمده است:

NVIDIA GeForce GTX 1180 (تاریخ انتشار ۳۰ آگوست)

NVIDIA GeForce GTX 1180+ (تاریخ انتشار ۳۰ سپتامبر)

NVIDIA GeForce GTX 1170 (تاریخ انتشار ۳۰ سپتامبر)

NVIDIA GeForce GTX 1160 (تاریخ انتشار ۳۰ اکتبر)

 

غافلگیری شگفت انگیز

علاوه بر این، ما جزئیات جدیدی را در مورد کارت گرافیک GeForce ، نسل بعدی NVIDIA دیده ایم، به عنوان یک نمونه اولیه جدید PCB که چند هفته پیش کشف شد، شامل حافظه با ظرفیت بالا GDDR6 و یک سیستم مدیریت انرژی قدرتمند است که مورد نیاز برای تست داخلی برای کارت های گرافیک منتشر نشده و تخته های گرافیکی.

کمپانی Nvidia سرانجام کارت‌های گرافیک سری ۱۱ خود را یک روز پیش از شروع رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ آلمان، در تاریخ دوشنبه ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد) رونمایی خواهد کرد. این مراسم طی دعوتی رسمی که شب گذشته ارسال شده است، انجام می‌پذیرد. طبق وعده انویدیا، موارد دیگری همچون دموی گیم‌پلی از برترین بازی‌های آینده و تعدادی غافلگیری شگفت‌انگیز هم رونمایی خواهند شد.

طی این رویداد، کارت‌های گرافیک GTX 1180 ،GTX 1170 ،GTX 1160 و +GTX 1180 معرفی خواهند شد. بر اساس افشای ایمیل ارسالی به شرکای تجاری انویدیا که هفته‌ی گذشته منتشر شد، GTX 1180 جایگزین کارت گرافیک محبوب GTX 1080 خواهد شد.

این محصول جدید از ۳۰ آگوست (۸ شهریور) برای خرید در دسترس خواهد بود. این در حالی است که GTX 1170 و +GTX 1180 از ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) و کارت گرافیک GTX 1160 از تاریخ ۳۰ اکتبر (۸ آبان) به بازار عرضه می‌شوند.

کارت گرافیک geforce

 با تمرکز انویدیا روی گیمینگ؛ احتمالاً خبری از نسل جدید کارت گرافیک Geforce نباشد!

تاکنون شایعات متعدد از تأخیر در عرضه نسل بعدی کارت‌های گرافیک انویدیا حکایت داشته‌اند اما اخیراً یک دعوت نامه به فضای اینترنت راه یافته است که نشان می‌دهد انویدیا در خلال نمایشگاه Gamescom امسال چیزی را معرفی می‌کند. انویدیا با ارسال دعوت نامه برای برخی رسانه‌ها ، آنها را به یک رویداد در خلال Gamescom امسال که در کلن آلمان برگزار می‌شود دعوت کرده است.

انویدیا قصد معرفی هرچه را که داشته باشد، می‌توان امیدوار بود سری GeForce GTX 1100 هم معرفی شود. Gamescom که می‌توان آن را نسخه اروپایی نمایشگاه E3 خواند، امسال از ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) آغاز می‌شود. با این حال باید یادآور شد که دعوت نامه منتشر شده هیچ اشاره‌ای به کارت‌های گرافیک نمی‌کند و درعوض بر روی گیمینگ متمرکز است.

چه کسی می‌داند ، شاید انویدیا صرفاً به معرفی قابلیت‌ها و دست آوردهای مرتبط با HDR بپردازد و خبری از کارت‌های گرافیک جدید نباشد. در عین حال آغاز تولید انبوه تراشه‌های حافظه GDDR6 می تواند نشان از آماده سازی نسخه Founders Edition از کارت‌های GeForce GTX 1170 و ۱۱۸۰ باشد.

کارت گرافیک geforce

اما خبر جالب تر که احتمال عرضه کارتهای نسل جدید انویدیا را قوت میبخشد ، خبری است که شرکت لنوو اعلام کرده:

لنوو اعلام کرد: تابستان امسال منتظر کارت‌ گرافیک GeForce سری GTX 11 انویدیا باشید!

برخی شایعات سری ۱۱ و برخی دیگر ۱۲ را برای نسل بعدی کارت‌های گرافیک GeForce GTX انویدیا دست نشان کرده‌اند، اما یکی از سخنگوهای کمپانی لنوو (Lenovo) ناخواسته فاش ساخت انویدیا سراغ سری ۱۱ خواهد رفت.

پیش‌تر شایعات از احتمال عرضه نسل بعدی کارت‌های گرافیک رده مصرف کننده انویدیا تحت سری ۲۰ (برای نمونه GTX 2080) خبر داده بودند اما منطقاً می‌بایست انویدیا سراغ سری ۱۱ برود، با این حال شایعات تمامی نداشتند و هر یک استدلال‌های خود را داشتند. در نهایت یکی سخنگوهای لنوو در خلال نمایشگاه E3 فاش ساخت این کمپانی قصد دارد کیس های گیمینگ Legion Cub خود را از کارت گرافیک GeForce GTX 1060 به سری GeForce 11 انویدیا ارتقا دهد.

با اعلام این خبر حالا می دانیم انویدیا کارت‌های گرافیک GeForce GTX 1180 و GTX 1170 را دستور کار دارد که به ترتیب جایگزین GTX 1080 و GTX 1070 می شوند. برای مدل‌های رده پایین‌تر نیز شاهد به‌کارگیری GTX 1160 و GTX 1150 خواهیم بود. اما در نهایت نوبت به GTX 1180 Ti می‌رسد که پرچم‌دار بعدی انویدیا خواهد بود.

جالب‌تر اینکه به گفته سخنگوی لنوو ، آنها در پاییز ۲۰۱۸ کارت‌های گرافیک جدید انویدیا را به کیس های گیمینگ خود می‌آورند، بنابراین می‌توان انتظار دارد پیش از آن در تابستان پیش رو شاهد عرضه نسل بعدی محصولات انویدیا باشیم.
لنوو فاش ساخت؛ تابستان پیش رو منتظر کارت‌های گرافیک GeForce GTX 11 انویدیا باشید

کارت گرافیک geforce

ادعای عجیب Gamescom

در میان گمانه زنی و بنچمارکهای غیر رسمی که از کارت گرافیک های NVIDIA GTX11xx منتشر می گردد، وب سایت آلمانی Gamescom یک ادعای عجیب را در وب سایت و کانال یوتیوب خود منتشر کرده است. Gamescom ادعا می کند که یک ایمیل از کارکنان انویدیا را لو داده است که طی آن تاریخ عرضه برخی مدل ها از کارت گرافیک های آتی انویدیا در آن اعلام شده است.

در ابتدا بگوییم که بسیار بعید است که یک ایمیل با این درجه اهمیت، به این سادگی لو برود. از سوی دیگر هم نمی توان این مسئله را نادیده گرفت که Gamescom به این راحتی اعتبار خود را به بازیچه مبدل نماید.

این ایمیل نشان می دهد که کارت گرافیک های GeForce GTX 1180، GeForce GTX 1170/1180+ و GeForce GTX 1160 به ترتیب در تاریخ های ۳۰ آگوست، ۳۰ سپتامبر و ۳۰ اکتبر راهی بازار خواهند شد. این ایمیل به نکته دیگری نیز اشاره دارد که کنفرانس خبری انویدیا در تاریخ ۲۱ آگوست است. در صورتی که تاریخ های فوق درست باشند، احتمالا در زمان های فوق شاهد ارائه مدل های رفرنس هستیم.

وجود بیش از اندازه کارت‌های گرافیک نسل فعلی در بازار، دلیل آن است که انویدیا علی‌رغم ایجاد فناوری جدید در خط تولید خود، تاکنون از عرضه‌ی کارت‌های سری ۱۱xx خودداری کرده است. در این ایمیل وعده داده شده است که قیمت نسل فعلی انویدیا برای کمک به فروش کارت‌های فروخته نشده سری ۱۰xx، کمی کاهش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *