ورود پر افتخار بازی Hellblade به سال ۲۰۱۹

ویندوز 8
ویندوز ۸ ، ناکارآمدی برای کاربران مایکروسافت
آبان ۲۲, ۱۳۹۷
سیستم گیمینگ
با  گرانترین و سریعترین سیستم گیمینگ جهان آشنا شوید
آبان ۲۴, ۱۳۹۷
بازی

بازی

بازی

طبق گفته‌های «فیل اسپنسر» (Phil Spencer)٬ پروژه بعدی استدیو‌ی بریتانیایی Ninja Theoryدر سال آینده پرده برداری خواهد شد. در طی مراسم X018 اخبار و اطلاعات زیادی درباره‌ی‌ پروژه‌های آینده‌ی کنسول XBOX منتشر شد.  به نظر می‌رسد «فیل اسپنسر» خلاصه‌ای از عناوین جدید Xbox را تجربه کرده‌ است. در حقیقت او ایده‌ی بهتری درباره‌ی اثر جدید سازندگان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice, شرکت Ninja Theory به ما داد. در طی مصاحبه‌ای که با «جولیا هاردی» و «فیل اسپنسر» انجام شد٬

هر دو حول محور عناوین جدید استدیو‌هایی که خریده اند (شامل Obsidian Entertainment و inXile Entertainment) صحبت کردند. همچنین «فیل اسپنسر» درباره‌ی Ninja Theory و آینده کاری این شرکت بازی‌ساز توضیحاتی داد.

استدیو‌ی Ninja Theory (که در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۷ توسط مایکروسافت خریداری شد) در کارنامه‌‌ی خود عناوین مطرحی مانند Hellblade: Senua’s Sacrifice و DMC: Devil May Cry را دارد که باعث درخشش بیشتر این کمپانی شد. از زمان اعلام خریده شدن نینجا تئوریتوسط مایکروسافت٬ تمایل طرفداران Xbox به شنیدن اخبار فعالیت‌های این استدیو بیشتر شده است.

 

رونمایی مایکروسافت از چروژه جدید Ninja theory

Xbox اخیرا در رویداد X018 نمایش‌های زیادی مربوط به بازی‌ها داشت. همچنین “فیل اسپنسر” صحبت‌هایی نیز در مورد پروژه‌های استودیوی‌هایی که Microsoft خریداری کرده داشت. در واقع او در مورد پروژه بعدی استودیوی Ninja Theory که عنوان تحسین شده Hellblade: Senua’s Sacrifice را ساخته است، صحبتی داشت.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، در حین مصاحبه‌ای با مدیر بخش Xbox یعنی “فیل اسپنسر”، صحبتی درمورد استودیوی Ninja Theory صورت گرفت که در واقع در ماه ژوئن ۲۰۱۸ توسط Microsoft خریداری شد.

استودیوی Ninja Theory سازنده عنوان تحسین شده Hellblade: Seuna’s Sacrifice و Devil May Cry می‌باشد که همین باعث شد خریداری این استودیو توسط Microsoft‌ مورد توجه همگان قرار بگیرد. از زمان اعلام خریداری این استودیو توسط Microsoft، بسیاری منتظر اعلام پروژه جدید و انحصاری این استودیو برای Xbox می‌باشند. “فیل اسپنسر” در این مورد گفت که پروژه جدید Ninja Theory در سال ۲۰۱۹ اعلام خواهد شد:

“این بسیار هیجان انگیز است که نگاهی به عناوین قبلی Ninja Theory و آنچه در آینده توسط این استودیو ساخته خواهد شد، انداخت.”

بازی

بر طبق این بیانیه تقریبا مطمئن می‌شویم که Ninja Theory هم اکنون در حال برنامه ریزی برای معرفی عنوان بعدی خود در سال ۲۰۱۹ می‌باشد.

جزئیات بیشتر Hellblade: Senua’s Sacrifice (PC)
  • سبک : Action/Adventure/Fantasy

  • سازنده Ninja Theory

  • ناشرNinja Theory

  • ESRBMature 17+

 

کمپانی مایکروسافت در جریان رویداد XO18 که در شهر مکزیکو سیتی برگزار شد، خبرهای بسیاری را درباره بازی‌ها به اشتراک گذاشت. در این میان فیل اسپنسر به طور خلاصه به پروژه‌هایی که به وسیله استودیوهای تازه خریداری شده مایکروسافت در حال ساخت است، اشاره کرد. در واقع، او درباره این‌که دقیقا چه زمانی از پروژه تازه توسعه‌دهندگان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یعنی استودیو نینجا تئوری رونمایی می‌شود، سخن گفت.

در جریان مصاحبه‌ای که در برنامه ایکس باکس اینساید برگزار شد، جولیا هاردی و فیل اسپنسر به بازی‌هایی که استودیوها در آینده به معرفی آن‌ها می‌پردازد، اشاره کردند (که در حال حاضر می‌دانیم دو استودیو آبسیدین اینترتینمنت و اینگزایل اینترتینمنت به جمع استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت اضافه شده است). با این حال، در جریان این گفتگو فیل اسپنسر درباره استودیو Ninja Theory که در خرداد ماه سال جاری به وسیله مایکروسافت خریداری شد، صحبت‌هایی را ارائه کرد.

استودیو نینجا تئوری توسعه‌دهنده بازی تحسین شده Hellblade: Senua’s Sacrifice و بازی DMC: Devil May Cry است که این موضوع، مالکیت این استودیو توسط مایکروسافت را بیش از پیش شگفت‌آور می‌کند. از زمان اعلام اولیه، طرفداران نینجا تئوری به دنبال اطلاعات بیشتری درباره پروژه تازه‌ای‌ که این استودیو تحت نظارت مایکروسافت به صورت انحصاری برای ایکس باکس در حال ساخت است هستند.

فیل اسپنسر در ابتدا درباره فرآیند خریداری استودیو بزرگی نظیر استودیو بریتانیایی نینجا تئوری صحبت کرد و اظهار داشت که طرفداران احتمالا در سال ۲۰۱۹ خبرهای بیشتری از بازی بعدی استودیو نینجا تئوری خواهند شنید. او در این‌باره گفت:

نه تنها نگاه به اینکه نینجا تئوری در گذشته چه کارهایی انجام داده است، بلکه انتظار برای سال آینده و مواردی که می‌تواند اتفاق بیافتد، واقعا جذاب و سرگرم‌کننده است.

1 دیدگاه

  1. […] ورود پر افتخار بازی Hellblade به سال ۲۰۱۹ – زند الکترونیک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *